اعتراف به قتل خواهر بعد از 10 روز

به گزارش مجله 90 جعبه، پسر جوان که به خاطر اختلاف خانوادگی خواهر 22 ساله اش را کشته و جسدش را در چاه انداخته بود پس از 10 روز لب به اعتراف گشود.

اعتراف به قتل خواهر بعد از 10 روز

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از ایران، ولی خداکرمی، دادستان عمومی و انقلاب سردشت در این باره گفت: چند روز قبل به پلیس گزارش رسید که زن جوانی در سردشت ناپدید شده است. نخستین آنالیز ها نشان می داد وی با خانواده اش اختلاف و درگیری داشته است و بعد ازآن به طرز مرموزی ناپدید شده است. بعد از تشکیل پرونده و ارجاع به پلیس آگاهی، کارآگاهان تحقیقات فنی و تخصصی خود را در این زمینه شروع کردند. در تحقیقات اولیه تعیین شد که این دختر سردشتی آخرین بار با برادر خود و پسرعمویش دیده شده و به همین دلیل مظنون اصلی پرونده این 2 نفر بودند که به سرعت دستگیر و بازپرسی های پلیسی از آنان شروع شد.

دادستان عمومی و انقلاب سردشت گفت: برادر وی در بازپرسی های اولیه خود بیان کرد که در روز حادثه با خواهرش درگیری لفظی داشته و دیگر او را ندیده، اما بعد از بازپرسی های زیاد و فنی بالاخره به قتل خواهرش اعتراف کرد.

خداکرمی افزود: در تحقیقات تعیین شد که متهم به خاطر انگیزه ناموسی با خواهر خود درگیری لفظی پیدا نموده و در نهایت با زدن یک میله آهنی به سر خواهرش، وی را به قتل رسانده و جنازه را در چاهی کنار رودخانه زاب نزدیک شهر نلاس انداخته است که مأموران بازپرسی در سر صحنه حضور یافته و با کوشش آتش نشانان جنازه مقتول از چاه بیرون آورده و برای آنالیز و کالبد شکافی به پزشک قانونی تحویل داده شد.

دادستان عمومی و انقلاب سردشت تأکید کرد: دستگاه قضایی با جدیت و قاطعیت با اشخاصی که اقدام به اخلال در نظم عمومی جامعه به وسیله ارتکاب بزه می شوند، برخورد خواهد نمود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1380

به "اعتراف به قتل خواهر بعد از 10 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف به قتل خواهر بعد از 10 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید