تارتار: با وجدان راحت مقابل پرسپولیس قرار می گیرم، بچه هایم شرف دارند و برای حفظ آبرویشان هر کاری می نمایند

به گزارش مجله 90 جعبه، سرمربی پارس جنوبی جم گفت: با وجدان راحت در دیدار پایانی لیگ برتر برابر پرسپولیس به میدان می رویم.

تارتار: با وجدان راحت مقابل پرسپولیس قرار می گیرم، بچه هایم شرف دارند و برای حفظ آبرویشان هر کاری می نمایند

به گزارش مجله 90 جعبه و به نقل از باشگاه پارس جنوبی، با توقف پرسپولیس در هفته بیست و نهم لیگ برتر مقابل ماشین سازی تبریز حالا سرنوشت جام قهرمانی لیگ هجدهم به روز آخر مسابقات کشیده شده است. جایی که پرسپولیس در جم میهمان پارس جنوبی با راهنمایی مهدی تارتار است و در صورتی که شکست بخورد و سپاهان بتواند در دیگر بازی استقلال خوزستان را از پیش رو بردارد، آن وقت جام به اصفهان می رود.

مهدی تارتار در گفت وگو با روابط عمومی باشگاه پارس به سؤالات پاسخ داده است:

بازیکنان من قهرمان لیگ هستند

سرمربی پارس جنوبی گفت: قبل از هر چیزی باید به یک واقعیت اشاره کنم. همه می دانند که چه مسائل شدیدی را تجربه کردیم و با بحران مالی شدید رو به رو بودیم. بازیکنان و مربیان باشگاه پارس در بین تمام تیم های لیگ فزونی با 35 درصد دریافتی کمترین پول از قرارداد خود را تا به اینجای فصل در این شرایط سخت مالی دریافت نموده اند. به همین خاطر باید بگویم که بازیکنان من از همین الان هم قهرمان واقعی لیگ هستند و با این وضعیت مالی و مسائلی که بوده به تمام معنا شاهکار نموده و با غیرت خودشان در تمام بازی ها به زمین رفتند.

پول می گرفتیم، صندلی بالاتری داشتیم

تارتار با اشاره به صندلی تیمش در جدول رده بندی تاکید نمود: اگر حق و حقوق اعضای تیم به موقع پرداخت می شد و با مسائل شدید مالی که روی روحیه و انگیزه بازیکنانم تاثیر منفی در طول سال گذاشت رو به رو نبودیم، قطعا می توانستیم باز هم نتایج بهتری بگیریم. از طرفی دیگر شما بودجه باشگاه پارس جنوبی را با بودجه بسیاری دیگر از تیم های لیگ برتر مقایسه کنید. آن وقت بهتر متوجه می شوید که با 35 درصد دریافتی و این اختلاف سرمایه گذاری برای بستن تیم با سایر رقبا با غیرت کار کردیم.

6 ماه است دریافتی نداشتیم

وی در ادامه به مسائل مالی پارس جنوبی پرداخت و مطرح کرد: متاسفانه با وجود همه حرف ها و وعده هایی که در طول ماه های گذشته شنیدیم مسائل مالی ما حل نشد. ما از حدود 6 ماه پیش که 35 درصد از قراردادهایمان را دریافت کردیم، تاکنون هیچ دریافتی ای نداشتیم و برخی بازیکنان جوان ما واقعا مسائل زیادی دارند. همه ما از شرایط موجود ناراحت هستیم و اگر در مسابقات با تمام وجود بازی می کنیم به خاطر شادی مردم جم و طرفداران پارس جنوبی و البته تیم هایی است که با آنها بازی داریم. به هر حال تاثیر پارس جنوبی در کسب سهمیه آسیایی و قهرمانی را همه می دانند و به همین خاطر برای اینکه حق به حقدار برسد، همه توانمان را به کار می گیریم. آقای رضاییان مدیرعامل باشگاه و آقای موسوی رئیس منطقه ویژه پارس جنوبی به همراه خانم الماسی نماینده مردم جم در مجلس کوشش های زیادی انجام می دهند اما باید حمایت ها بیشتر گردد و امیدوارم مسائل مان قبل از بازی با پرسپولیس حل گردد.

با این شرایط در پارس جنوبی نمی مانم

تارتار در پاسخ به این پرسش که آیا با شرایط موجود در پارس جنوبی می ماند یا خیر، گفت: طی روزهای گذشته بسیاری از طرفداران به من لطف داشتند و خواستار ماندنم در پارس جنوبی شدند. واقعیت این است که من عاشق پارس جم هستم و این تیم را مانند فرزند خودم دوست دارم. به هر حال هیچ کس دوست ندارد تیمی که 3 سال در آن حضور داشته و با طرفدارانش زندگی نموده را رها کند. پارس جنوبی با ما به لیگ برتر صعود کرد اما واقعا شرایط سختی را در طول فصل گذشته تجربه کردیم. مسائل به ما فشار آورده و اگر شرایط به همین شکل باشد ضمن احترام به همه طرفداران و مسئولان نمی توانم در پارس جنوبی بمانم.

مقابل پرسپولیس دنبال نشان دادن توانایی هایمان هستیم

سرمربی پارس جنوبی درباره تقابل با پرسپولیس در هفته انتهای و حساسیت این مسابقه گفت: طبیعتا مثل تمام بازی های دیگر برای نتیجه دریافت و نشان دادن توانایی های خودمان مقابل پرسپولیس قرار خواهیم گرفت. کاری به شرایط جدول و حساسیت های ایجاد شده نداریم. از نظر ما این بازی هم مثل 29 مسابقه دیگری است که در لیگ برتر برگزار کردیم. تاکید بنده روی این مسئله است که کوشش می کنیم که با پیروزیت از زمین خارج شویم.

علی پروین و ناصر ابراهیمی یادم دادند شرافتم را به هیچ چیز نفروشم

تارتار درباره حواشی روزهای گذشته مطرح کرد: من در مکتبی فوتبال بازی کردم و بزرگ شدم که شرافت حرف اول را در آن می زد. مربیان ما علی پروین و ناصر ابراهیمی بودند که همواره تاکید داشتند شرافتمان را به هیچ چیزی نفروشیم و این حرف و درس بزرگ آنها همواره آویزه گوش من بوده است. همه ما به دنبال روزی حلال هستیم و قطعا آبرو و حیثیتمان از هر چیزی برایمان مهم تر است. قطعا من و کادرفنی ام و البته بازیکنان دوست دارند پولی که می گیرند حلال باشد.

گفتم دوست دارم پرسپولیس قهرمان گردد اما...

وی درباره جمله ای که در برنامه فوتبال برتر شبکه سیما مبنی بر علاقه اش بر قهرمانی پرسپولیس بر زبان آورد، گفت: وقتی گزارشگر برنامه فوتبال برتر شبکه 3 درباره تقابل با پرسپولیس در هفته آخر سوال کرد، تاکید نمودم دوست دارم تیمی که خودم در آن مربیگری می کنم قهرمان گردد. منتهی تیم ما الان چنین شرایطی ندارد و طبیعتا علاقه زیادی دارم که پرسپولیس قهرمان گردد چون خودم بازیکن این تیم بودم. منتهی در همان مصاحبه گفتم امیدوارم کار قهرمانی پرسپولیس به هفته آخر کشیده نگردد و این تیم قبل از هفته آخر قهرمانی خود را مسجل کند. چون قطعا در جم روز سختی را برای آنها رقم خواهیم زد. تمام این جملات هم از تلویزیون پخش شده و در آرشیو صداوسیما موجود هست، اما متاسفانه برخی ها که نمی دانم هدفشان چیست و نمی دانم آیا از کسی خط می گیرند یا نه، فقط آن قسمتی که خودشان دوست داشتند از مصاحبه برداشتند و تنها این بخش حرف های من که گفتم دوست دارم پرسپولیس قهرمان شوند را در فضای مجازی منتشر کردند. من این آدم ها را حلال نمی کنم و نفر به نفرشان را به خدا می سپارم.

توهین نمایندگان را به خدا می سپارم

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره توهین هایی که طی روزهای گذشته به خودش شده، گفت: در فضای مجازی هیچ فعالیتی ندارم و صفحه خاصی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر ندارم. به طور دقیق نمی دانم که چه کسانی فحاشی می نمایند و چه حرف هایی می زنند، ولی چیزهایی به گوشم رسیده است. سوالم من این است که مگر فوتبال چقدر ارزش دارد که من و امثال من و خانواده هایمان به این شکل باید مورد اهانت قرار بگیریم؟

وی ادامه داد: در همین چند هفته گذشته مگر به امیر قلعه نویی به عنوان پرافتخارترین مربی لیگ برتر توهین نکردند؟ مگر به شفر توهین نشد؟ مگر مربیان بزرگ دیگر در این فوتبال با هجمه فحاشی ها رو به رو نشدند؟ این بار به خاطر شرایط جدول قرعه به نام ما افتاده و کاری هم از دستمان بر نمی آید جز اینکه همه چیز و همه آدم ها را به خدا واگذار کنیم. ولی این فضای بد فرهنگی باید از فوتبال ما ریشه کن گردد.

بعد از پنالتی فروزان و گل محمد پروین هم توهین کردند

تارتار به بیان دو اتفاقی که در گذشته برایش رخ داد پرداخت و اظهار کرد: سال گذشته وقتی در بازی با پرسپولیس پنالتی را به محسن فروزان دادم هم این هجمه ها ایجاد شد. برخی گفتند تارتار عمدا پنالتی را به فروزان داده تا گل نکند و پرسپولیس برنده گردد. برخی هم گفتند او می خواسته پرسپولیس را خدای نانموده تحقیر کند. یا در زمانی که سرمربی گهر دورود بودم، یادم است محمد پروین یک گل زیرطاق زیبا به پرسپولیس در استادیوم آزادی زد که داور آن را قبول نکرد. من بعد از آن گل کلی اعتراض به داور کردم و بعد از بازی پرسپولیسی ها به من حمله کردند.

وجدانم راحت است

سرمربی پارس جنوبی اضافه نمود: ما هر کاری انجام دهیم، برخی تصور خودشان را می نمایند.مهم این است که وجدانم پیش خودم راحت است که هرکاری برای پیروزیت پارس جنوبی نموده ام و در بازی آخر هم انجام می دهم. نتیجه هم دست خدا است و هرچه خدا بخواهد، همان می گردد.

هجمه ها تاثیری روی من و تیمم ندارد

وی در پاسخ به این پرسش که آیا این حواشی روی پارس جنوبی تاثیرگذار است یا خیر، اظهار داشت: به هیچ عنوان این حواشی اثری روی من و تیم ندارد و کار خودمان را می کنیم و هدفمان پیروز شدن در این بازی است. ما با تمام قدرت جلوی پرسپولیس بازی خواهیم کرد و امیدوارم به هدفی که داریم برسیم و طرفداران و مردم خوب جم و استان بوشهر را شاد کنیم. دیدید که جلوی تراکتورسازی هم در تبریز با قدرت بازی کردیم و سهمیه دریافت این تیم را به چالش کشیدیم.

به جای مغزشان از زبان و انگشتان شان استفاده می نمایند

تارتار در انتها گفت: بچه های من شرف دارند و برای آبرو و حیثیت خودشان بازی می نمایند تا پیروز شویم. فوتبال است و نتیجه آن غیرقابل پیش بینی. مهم اینجاست که ما تمام کوشش خود را می کنیم. حرف آخرم هم با آن دسته افرادی که فحاشی می نمایند و دنبال حاشیه هستند. این دسته از افراد به جای اینکه زبانشان برای فحش دادن و انگشتان شان برای تایپ کردن مطالب توهین آمیز کار بکند، بهتر است از مغزشان کار بکشند و به این فکر نمایند اگر روز پنجشنبه ما کار خارق العاده ای کردیم چطور می خواهند با وجدان خودشان کنار بیایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 79

به "تارتار: با وجدان راحت مقابل پرسپولیس قرار می گیرم، بچه هایم شرف دارند و برای حفظ آبرویشان هر کاری می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: با وجدان راحت مقابل پرسپولیس قرار می گیرم، بچه هایم شرف دارند و برای حفظ آبرویشان هر کاری می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید