تخفیف 25 درصدی برای شهروندان خوش حساب منطقه 2

به گزارش مجله 90 جعبه، سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری منطقه 2 از اعطای 25 درصد تخفیف خوش حسابی به مودیانی که بدهی عوارض ساختمانی ملک خود را به صورت نقدی و یکجا پرداخت کنند، خبر داد.

تخفیف 25 درصدی برای شهروندان خوش حساب منطقه 2

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، مصطفی قویدل، با بیان این خبر گفت: با استناد به اصلاحیه مصوبه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی شهرداری تهران، برای تشویق و تسهیل وصول مطالبات شهرداری، آن دسته از مودیانی که عوارض ساختمانی خود را حداکثر تا 16 دی ماه سالجاری به صورت نقدی و یکجا پرداخت کنند، مشمول جایزه خوش حسابی به مقدار 25 درصد خواهند بود.

وی اضافه نمود: شهروندان محترم می توانند این عوارض را از طریق مراجعه حضوری به اداره درآمد و تشخیص وصول منطقه دو پرداخت کنند.

قویدل با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده در خصوص عوارض شهرسازی یادآور شد: شهروندان محترم با پرداخت نقدی عوارض ساختمانی ضمن برخورداری از تسهیلات پیش بینی شده در توسعه و آبادانی شهر مشارکت داشته باشند.

سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری منطقه ضمن تشکر از مودیان منطقه برای پرداخت به موقع عوارض ساختمانی، خاطر نشان کرد: مهلت برخورداری از تسهیلات 16 دی ماه می باشد و شایسته است شهروندان در مهلت مقرر نسبت به پرداخت عوارض اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1859

به "تخفیف 25 درصدی برای شهروندان خوش حساب منطقه 2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف 25 درصدی برای شهروندان خوش حساب منطقه 2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید