(تصاویر) راهکار عجیب یک زوج برای جلوگیری از طلاق

به گزارش مجله 90 جعبه، یک زوج اوکراینی که از بحث و مشاجره خسته شده اند سعی می کنند رابطه خود را از طریق بستن دستهایشان به یکدیگر به مدت سه ماه بهبود ببخشند.

(تصاویر) راهکار عجیب یک زوج برای جلوگیری از طلاق

به گزارش خبرنگاران، الکساندر کودلی 33 ساله و همسرش ویکتوریا پوستویتووا 28 ساله آنچه را که آزمایش می نامند در روز ولنتاین آغاز کردند و با این کار هزاران دنبال کننده در اینستاگرام پیدا کردند.

الکساندر می گوید با گذشت هر روز ما بیشتر و بیشتر به بستن دستهایمان عادت می کنیم و سختی آن آسانتر می شود. او بعد از اینکه ویکتوریا گفت که می خواهد از وی جدا شود این ایده را ارائه داد.

وی افزود: ما هفته ای یک یا دو بار جدا می شدیم. در جریان یکی از این اتفاقات وقتی ویکتوریا گفت که ما باید از هم جدا شویم من گفتم پس من تو را به خودم وصل می کنم. او ابتدا این ایده را نپذیرفت، اما بعدا نظر خود را تغییر داد. نزدیک به یک ماه است که این زوج هیچ فضای شخصی ندارند و همه کار ها را با هم انجام می دهند.

ویکتوریا نیز گفت: این کار احساسات درخشان جدیدی در زندگی من به وجود آورد، چیزی که قبلا تجربه نکرده بودم. من همسرم را دوست دارم بنابراین تصمیم گرفتم آن را انجام دهم.

او می گوید: جنگ بین ما از بین نرفت، ما هنوز می جنگیم، اما وقتی به بن بست می رسیم و هیچ تفاهمی بین ما وجود ندارد به جای اینکه وسایل خود را جمع کنیم و برویم به راحتی صحبت می کنیم.

منبع: فرارو
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1441

به "(تصاویر) راهکار عجیب یک زوج برای جلوگیری از طلاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) راهکار عجیب یک زوج برای جلوگیری از طلاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید