ثبت نام جاماندگان متقاضی مرحله دوم فروش یکپارچه؛ به زودی

به گزارش مجله 90 جعبه، امکان ویرایش و ثبت نام برای جاماندگان مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو ها که در مقطع تخصیص، بعضی خودروسازان به سبب ظرفیت های جذب نشده، امکان تخصیص نداشتند، با حفظ اولویت امکان ثبت نام به زودی (در شهریور ماه) فراهم خواهد شد؛ پس از معین تکلیف ثبت نام جاماندگان، برای مرحله سوم برنامه ریزی می گردد.

ثبت نام جاماندگان متقاضی مرحله دوم فروش یکپارچه؛ به زودی

به گزارش ایسنا، اواخر خرداد ماه، نتایج قرعه کشی نوبت دهی مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، بر روی سایت سامانه مذکور بارگذاری شد که براساس آن به 97 درصد متقاضیانی که در مرحله دوم فروش یکپارچه خودرو ها ثبت نام نموده بودند، طبق برنامه زمان بندی تا خاتمه سال 1403 بر اساس برنامه فراوری خودروسازان، تخصیص صورت گرفت، اما برای 3 درصد متقاضیان که ثبت درخواست خودرو های CKD (محصولات خودروسازان خصوصی) داشتند، با توجه به محدودیت ایجاد شده و ظرفیت جذب نشده خودروسازان، تخصیص صورت نگرفت.

بدین ترتیب قرار شد با حفظ اولویت، امکان انتخاب خودروی تازه و جایگزین برایشان فراهم خواهد شد. مقرر شد برای این افراد، با توجه به اینکه ظرفیت خالی برای تعدادی محصول هم در امسال و هم در 1403 وجود دارد، پس از برنامه ریزی، مجدد سایت سامانه فعال گردد تا برای خودرو هایی که معینا ظرفیت خالی دارند، ثبت تقاضا انجام گردد.

طبق آنچه که اعلام شده بود، بازگشایی مجدد برای این دست افراد در شهریور ماه امسال اعلام شد.

حال مهدی تقدسی- مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، در آستانه ورود به ماه شهریور، اظهار کرد: طبق آنچه که وعده داده شده بود، خودروسازان توانسته ظرفیت فراوری را افزایش داده تا در شهریور ماه ویرایش خودرو برای متقاضیان مرحله دوم طرح یکپارچه فروش (جاماندگان) فراهم گردد.

وی اضافه نمود: نیمی از متقاضیان مرحله دوم فروش محصولات سایپا و 10 درصد از متقاضیان محصولات شرکت کرمان موتور در سامانه یکپارچه فروش خودروها، واریز وجه ننموده اند؛ بنابراین در زمان ویرایش امکان انتخاب بیشتری از خودرو ها وجود خواهد داشت.

تقدسی گفت: چند روزی است بعضی در فضای مجازی از شروع مرحله سوم فروش یکپارچه خودرو ها و حتی اسامی خودرو هایی که قرار است عرضه گردد، صحبت می نمایند، در این رابطه تاکید می گردد بازگشایی که به زودی در شهریور ماه قدرت خواهد گرفت، در راستای تکمیل مرحله دوم فروش یکپارچه خودروهاست و ارتباطی با مرحله سوم ندارد. پس از معین تکلیف این مرحله هنوز تاریخ دقیق آن نیز معین نیست و پیش از شروع بازگشایی، اطلاع رسانی ها پیرامون آن انجام خواهد شد، برنامه ریزی برای مرحله سوم شروع خواهد شد.

این بازگشایی در راستای تکمیل مرحله دوم فروش یکپارچه خودروهاست و ارتباطی با مرحله سوم ندارد. پس از معین تکلیف این مرحله که قطعا در شهریور ماه خواهد بود، اما هنوز تاریخ دقیق آن نیز معین نیست. پیش از شروع بازگشایی سایت، اطلاع رسانی ها در این زمینه صورت خواهد گرفت. پس از معین تکلیف این مرحله و نقطه خاتمه بر مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برنامه ریزی برای مرحله سوم شروع می گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 27 مرداد 1402 بروزرسانی: 27 مرداد 1402 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2201

به "ثبت نام جاماندگان متقاضی مرحله دوم فروش یکپارچه؛ به زودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام جاماندگان متقاضی مرحله دوم فروش یکپارچه؛ به زودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید