جانشین فرمانده ناجا: مسافران نوروزی هرچه سریع تر به شهر های خود بازگردند خبرنگاران

به گزارش مجله 90 جعبه، جانشین فرمانده ناجا گفت: باتوجه به شرایط به وجود آمده در سطح کشور و شیوع ویروس کرونا، از مردم و مسافران تقاضا داریم که هرچه سریع تر و بدون فوت وقت به شهر های خود بازگردند.

جانشین فرمانده ناجا: مسافران نوروزی هرچه سریع تر به شهر های خود بازگردند خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار قاسم رضایی در حاشیه بازدید از یگان های انتظامی استان خوزستان با تاکید بر مدیریت سفر توسط کسانی که به شهر های مختلف مسافرت کرده اند، گفت: باتوجه به شرایط به وجود آمده در سطح کشور و شیوع ویروس کرونا از مردم و مسافران تقاضا داریم که هرچه سریع تر و بدون فوت وقت به شهر های خود بازگردند.

وی ادامه داد: باتوجه به مصوبات قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا و اضافه شدن برخی از شهر ها به مناطق قرمز و نارنجی و طبق تصمیمات گرفته شده کلیه مسافران از زمان اعلام، فرصت دارند ظرف 72 ساعت شهر های مورد نظر را ترک کنند در غیر این صورت پلیس طبق قانون اقدام خواهد کرد.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به شعار نوروزی پلیس - امنیت و آرامش، نشاط بهاری - اظهار کرد: امنیت و سلامت مردم برای پلیس حائز اهمیت است؛ بنابراین از مردم تقاضا داریم مانند سال گذشته با همکاری با حوزه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی سبب قطع چرخه این ویروس شوند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار رضایی در پایان با اشاره به اینکه طرح های نوروزی نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات به قوت خود باقی خواهد ماند، شرح داد: با تلاش همه مسئولان به زودی طرح واکسیناسیون عمومی آغاز می شود، اما این به معنای بی توجهی به پروتکل های اعلامی نیست.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1483

به "جانشین فرمانده ناجا: مسافران نوروزی هرچه سریع تر به شهر های خود بازگردند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین فرمانده ناجا: مسافران نوروزی هرچه سریع تر به شهر های خود بازگردند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید