ربات ناظر فروشگاه برای کنترل قفسه های خالی

به گزارش مجله 90 جعبه، ممکن است بارها برایتان پیش آمده باشد که به فروشگاه بروید و بعضی قفسه ها اجناسی که شما می خواهید را تمام نموده باشند اما کارکنان فروشگاه به دلیل مشغله قادر به آنالیز تمامی قفسه ها و پرکردن آنها نباشند.

ربات ناظر فروشگاه برای کنترل قفسه های خالی

به گزارش مجله 90 جعبه، آیا ربات ها در آینده جای انسان را خواهند گرفت؟ آیا بسیاری از شغل ها در آینده به علت حضور ربات ها از بین خواهند رفت؟ واقعیت این است که هر روز ربات های هوشمندتری ساخته می شوند. مطالعات متعدد پیش بینی نموده اند که بیش از نیمی از شغل های فعلی بشر در 20 سال آینده، دیگر وجود نخواهند داشت.

اخیرا شرکت زبرا تکنولوژیز(Zebra Technologies) پیروز به توسعه رباتی شده که می تواند داخل فروشگاه ها بچرخد و تمامی قفسه ها را اسکن کند و در صورت خالی بودن بعضی قفسه ها به کارکنان آنجا اطلاع دهد.

ربات مذکور اسمارت سایت(SmartSight) نام دارد و مجهز به هر دو سیستم نرم افزاری و سخت افزاری است و با استفاده از فناوری بینایی رایانه ای، یادگیری ماشین، اتوماسیون گردش کار و قابلیت های رباتیک، فروشگاه را آنالیز می نماید.

با داشتن این ربات دیگر جای نگرانی برای کارکنان فروشگاه ها نیست چرا که این ربات با چرخ زدن در فروشگاه به راحتی به کارکنان مکان و نوع اجناسی که در قفسه ها خالی شده است را به وسیله رایانه تلفن همراه Zebra اطلاع می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 594

به "ربات ناظر فروشگاه برای کنترل قفسه های خالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربات ناظر فروشگاه برای کنترل قفسه های خالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید