سفارت ایران در ایتالیا: پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاد

به گزارش مجله 90 جعبه، سفارت ایران در ایتالیا در اطلاعیه ای اعلام نمود که به دلیل مسائل پیش آمده پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاده است.

سفارت ایران در ایتالیا: پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاد

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش گروه سیاست خارجی مجله 90 جعبه، سفارت ایران در ایتالیا دقایقی پیش در اطلاعیه ای اظهار داشت که پرواز امشب (آدینه) به تعویق افتاده است.

قرار بود این پرواز که پیش از این به دلایل بعضی از مسافران پرواز چهارشنبه و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و مقررات قرنطینه لغو شده بود، امشب انجام گردد.

در اطلاعیه سفارت ایران در رم آمده است: ضمن عرض پوزش از مسافران محترم پرواز امروز آدینه 29 فروردین 1399، به اطلاع می رساند به دلیل مسائل پیش آمده پرواز روز جاری هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به تعویق افتاده است.

این اطلاعیه می افزاید: موضوع از سوی این سفارت در دست پیگیری قرار داشته و امید می رود به زودی با برطرف مشکل پرواز انجام گردد. با هماهنگی انجام پذیرفته، شرکت ایران ایر مسافران محترمی را که امکانات اقامتی ندارند در هتل اسکان خواهد داد.

سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا عصر امروز اعلام نموده بود که پرواز فوق العاده شماره 738 روز آدینه مورخ 29 فروردین ماه 1399 در ساعت 9 شامگاه روز آدینه (به وقت محلی) راهی تهران خواهد شد.

در این اطلاعیه آمده بود: کلیه مسافران محترم باید برگه های اظهارنامه بهداشتی را که قبلا طی اطلاعیه های قبلی در کانال تلگرامی سفارت قرار داده شده است تکمیل و امضا نموده و در مبادی خروجی تحویل دهند.

در این اطلاعیه تاکید شده بود که از سوار شدن افرادی که فرم های مورد نظر را تکمیل و امضا ننموده اند، جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش فارس، سفارت ایران در رم پیش از این در اطلاعیه ای اعلام نموده بود که پرواز امروز آدینه ایران ایر برای بازگردندان دانشجویان ایرانی به دلیل رفتارهای نامناسب عده ای از مسافران بازگشتی با پرواز قبلی و عدم تمکین به پروتکل های بهداشتی و مقررات قرنطینه، لغو شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 843

به "سفارت ایران در ایتالیا: پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفارت ایران در ایتالیا: پرواز امشب رم به تهران به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید