سومین مرگ پیاپی ستاره های پاپ کره ای ، ستاره 27 ساله موسیقی و سینمای کره جنوبی مرده یافت شد

به گزارش مجله 90 جعبه، چا این ها بازیگر و ستاره پاپ کره جنوبی در 27 سالگی مرده یافت شد؛ او سومین ستاره کره ای جوانی است که در دو ماه گذشته به طور ناگهانی مرده اند.

سومین مرگ پیاپی ستاره های پاپ کره ای ، ستاره 27 ساله موسیقی و سینمای کره جنوبی مرده یافت شد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش خبرنگاران، چا که عضو گروه پاپ کره ای Surprise U بود و در حرفه بازیگری هم داشت به شهرت می رسید، در خانه اش مرده یافت شد.

سخنگوی آژانس نمایندگی او اعلام نمود: ما صمیمانه درخواست می کنیم درباره مرگ او شایعه پراکنی و گزارش های بر مبنای حدس و گمان به خاطر خانواده اش که به خاطر این اخبار ناگهانی دستخوش اندوه عظیمی هستند، منتشر نشود- تا آنها بتوانند با آرامش با او وداع نمایند.

چا (که نام واقعی اش لی جائه-هو بود) اخیرا به جهانی بازیگری وارد شده و در فیلم کوتاه تو در اعماق من و درام تلویزیونی عشق با خطاها نقش آفرینی نموده بود.

چا سومین ستاره پاپ کره ای که در ماه های اخیر مرگ ناگهانی شان اعلام می شود.

گو هارا و سولی دو خواننده مشهور پاپ کره ای که اخیرا مرگ های ناگهانی شان اعلام شد

در ماه نوامبر (آبان) گو هارا خواننده مشهور کره ای در خانه اش مرده یافت شد و چند هفته پیش از آن دوست نزدیک و همکار خواننده اش سولی به ناگهان درگذشته بود. مرگ های هر دوی این ستاره های زن کره ای باعث بروز بحث درباره فرهنگ مسموم هواداران در این کشور شد، چرا که هر دوی این هنرمندان آزار آنلاین را تحمل نموده بودند.

  • جنازه ستاره پاپ کره ای در خانه اش پیدا شد

سولی یکی از معدود ستاره های پاپ کره ای بود که آشکارا درباره مسائل سلامت روانی اش صحبت نموده بود و مرگ او باعث درخواست برای حمایت بیشتر روانی از این اجراگران شده بود. این مرگ ها همچنین باعث جلب توجه دوباره به پدیده مولکا(Molka) - فیلمبرداری پنهانی از زنان و گذاشتن فیلم روی اینترنت- در کره جنوبی شد.

این مرگ ها فشارهایی را که ستاره های پاپ کره ای تحمل می نمایند، برجسته کرد. در اوائل سال جاری باند موسیقی بسیار پیروز پاپ کره ای BTS دوره ای نامشخص از توقف فعالیت را آغاز کردند و مدیر این گروه اعلام نمود که آنها می خواهند از زنگی طبیعی، زندگی طبیعی مردان جوان بیست و چند ساله لذت ببرند.

این گروه موسیقی که بر اساس گزارش انستیتوی پژوهشی هیوندای هر سال 3.5 میلیارد دلار برای اقتصاد کره جنوبی درآمد ایجاد می نماید، اعلام نمودند به دوره ای طولانی از استراحت و آرامش بخشی خواهند گذراند تا به عنوان آفریننده و موسیقی دان تجدید نیرو نمایند و روحیه هایشان را بازیابند.

پاپ کره ای (K-pop) ٰژانری از موسیقی پاپ است که منشا ان کره جنوبی است. شکل مدرن پاپ کره ای به اوائل دهه 1990 بازمی شود و این اصطلاح در دهه 2000 رایج شد. این اصطلاح گرچه به طور کلی به معنای موسیقی پاپ درون کره جنوبی است، اما اغلب به معنایی دقیق تر به معنای شکلی مدرن از موسیقی کره جنوبی است که از انواع سبک ها و ژانرهای موسیقی در سراسر جهان از راک، جاز و گاسپل گرفته تا هیپ هاپ و فولک و کانتری و موسیقی کلاسیک تاثیر می گیرد و در عین حال ریشه در موسیقی سنتی کره دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 475

به "سومین مرگ پیاپی ستاره های پاپ کره ای ، ستاره 27 ساله موسیقی و سینمای کره جنوبی مرده یافت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین مرگ پیاپی ستاره های پاپ کره ای ، ستاره 27 ساله موسیقی و سینمای کره جنوبی مرده یافت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید