عکس ، فقط سیاه ، همینی که هست! دستور زورگویانه نو ایلان ماسک...

به گزارش مجله 90 جعبه، دیجیاتو نوشت: ماسک ادعا نموده که تجربه این پلتفرم با وجود حالت تاریک از هر نظر بهتر خواهد بود.

عکس ، فقط سیاه ، همینی که هست! دستور زورگویانه نو ایلان ماسک...

ایلان ماسک در چند وقت گذشته تمام تمرکز خود را روی توییتر قرار داده و رسماً با تغییر لوگوی آن به X، از پلتفرم نوی رونمایی نموده است. حالا ماسک اعلام نموده که توییتر (یا بهتر است بگوییم X) در آینده فقط دارای حالت تاریک خواهد بود، زیرا این حالت از هر نظر بهتر است.

ماسک در پاسخ به یکی از توییت ها که در آن با توجه به تغییر برند توییتر گفته شده بود وجود تیک مشکی می تواند مناسب تر باشد، نوشت: این پلتفرم به زودی فقط حالت تاریک خواهد داشت. از هر نظر بهتر است.

انتقاد کاربران از تصمیم ماسک برای توییتر

با این وجود، همانطور که یکی از کاربران در پاسخ به توییت ماسک نوشته است، وجود حالت تاریک به تنهایی باعث از دست دادن دسترسی بعضی افراد، به ویژه افراد دارای آستیگماتیسم یا سندرم ایرلن می گردد. با اشاره به همین دلایل، بعضی افراد درخواست نموده اند که حالت تاریک به گزینه پیش فرض این پلتفرم تبدیل گردد و حالت روشن همچنان به وسیله خود کاربر قابل تنظیم باشد.

در حال حاضر به وسیله منوی تنظیمات توییتر می توانید پیش زمینه پلتفرم را برای خودتان شخصی سازی کنید. گزینه پیش فرض فعلی حالت روشن است و می توانید آن را به حالت تاریک یا گزینه دیگری با عنوان کم نور (پس زمینه آبی تیره/خاکستری) تغییر دهید.

توییتر در چند سال گذشته روند پر نوسانی داشته است. ابتدا ایلان ماسک در سال گذشته پیروز شد تا آن را با قیمت نجومی 44 میلیارد دلار خریداری کند و تیک های آبی آن را به طور کلی تغییر دهد. پس از اخراج بسیاری از کارکنان، این شبکه اجتماعی با مشکل دیگری روبرو شد؛ شرکت متا تصمیم گرفت تا یک رقیب تحت عنوان Threads برای توییتر راه اندازی کند. حالا نیز این برنامه در حال تغییر به پلتفرم نوی تحت عنوان X است که روز گذشته، اپیکیشن اندروید آن با نام و لوگوی نو خود به وسیله استور گوگل پلی منتشر شده بود.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 مرداد 1402 بروزرسانی: 6 مرداد 1402 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2193

به "عکس ، فقط سیاه ، همینی که هست! دستور زورگویانه نو ایلان ماسک..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، فقط سیاه ، همینی که هست! دستور زورگویانه نو ایلان ماسک..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید