غفاری: فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها با موضوع فضای مجازی در سال تحصیلی جدید انجام می گردد

به گزارش مجله 90 جعبه، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها با موضوع فضای مجازی در سال تحصیلی جدید برنامه ریزی و برگزار می گردد.

غفاری: فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها با موضوع فضای مجازی در سال تحصیلی جدید انجام می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه مجله 90 جعبه، با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی سال تحصیلی جدید گفت: نه تنها در حوز های فرهنگی بلکه در حوزه آموزش و سایر حوزه ها هم دانشگاه ها این تمهیدات را در دستور کار خود دارند که زیر ساخت های مجازی را برای برگزاری برنامه های مختلف در سال تحصیلی جدید فراهم نمایند.

غفاری افزود: بخشی از این زیر ساخت ها فراهم شده و بخش هایی هم به نوعی به امکانات و زیر ساخت های ملی ما برمی گردد و فقط دانشگاه نیست و فرادانشگاهی است. از تمامی معاونان فرهنگی دانشگاه ها خواستیم که برنامه ای را بر اساس فعالیت ها در فضای مجازی با توجه به برنامه ها و ماموریت هایی که داشتند تقسیم نمایند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ادامه داد: اگر شرایط عادی شد که همین برنامه ها را در فضای عادی خواهیم داشت، اما چنان چه شرایط عادی نشد و مجبور شدیم فعالیت ها را در فضای مجازی پیگیری کنیم برنامه و تمهیدات لازم را داشته باشیم از همه دانشگاه ها خواستیم برنامه ها را تنظیم و ابلاغ نمایند.

وی افزود: در عین حال از زیر ساخت های آموزش که در دانشگاه فراهم می گردد، بخش فرهنگی هم بتواند از آن بهره مند گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 مهر 1399 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1067

به "غفاری: فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها با موضوع فضای مجازی در سال تحصیلی جدید انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غفاری: فعالیت های فرهنگی دانشگاه ها با موضوع فضای مجازی در سال تحصیلی جدید انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید