قابلیت نو و مجذوب کننده اینستاگرام آزمایش می گردد

به گزارش مجله 90 جعبه، اینستاگرام در حال آزمایش آهنگ ها برروی پست های چند اسلایدی است به گونه ای که با کشیدن انگشت روی عکس ها می توانید به آن گوش دهید.

قابلیت نو و مجذوب کننده اینستاگرام آزمایش می گردد

اینستاگرام در حال آزمایش قابلیت جدیدی است که به شما امکان می دهد آهنگ هایی را به پست های چند اسلایده که در پلتفرم پست می کنید، اضافه کنید. مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، این خبر را در کانال اینستاگرامی خود گفت و این قابلیت جدیدی را در اختیار بعضی از کاربران خود در کشورهای مختلف قرار خواهد داد.

در حالی که اینستاگرام چنین قابلیت مشابهی را در اختیار کاربران خود قرار داده بود و آن ها قادر به اضافه کردن آهنگ ها به عکس های جداگانه بودند.

پیش بینی می گردد اضافه کردن این قابلیت پست های چند اسلایدی منطقی تر واقع گردد. این امکان برای کابران ایجاد میگردد تا به جای گوش دادن به یک کلیپ موسیقی و نگاه به یک عکس تکی، زمان بیشتری برای گوش دادن به آهنگ وجود خواهد داشت در حالی که چندین عکس را در یک پست دیدن می نمایند.

علاوه بر این، زاکربرگ بعلاوه اشاره نمود که اینستاگرام در حال آزمایش راهی برای اضافه کردن موسیقی به قسمت یاداشت - Notes است، ویژگی AIM مانند که به شما امکان می دهد شرایط و یا یاداشتی را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در ویدیوی کوتاهی که در کانال زاکربرگ ارسال شده است، می توانید ببینید که چگونه این پلتفرم به شما امکان می دهد بخشی از یک آهنگ را انتخاب نموده و در قسمت Note خود قرار دهید، درست مانند اینکه موسیقی را به یک پست یا Reel اضافه کنید. دوستان شما می توانند نام آهنگ و هنرمند را در بالای شرایط شما ببینند.

منبع: خبرآنلاین

منبع: فرادید
انتشار: 9 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1402 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2157

به "قابلیت نو و مجذوب کننده اینستاگرام آزمایش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت نو و مجذوب کننده اینستاگرام آزمایش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید