قیمت آپارتمان های 100 تا 200 ذر تهران

به گزارش مجله 90 جعبه، در بازار آپارتمان های مسکونی تعداد واحدهایی که با قیمت مناسب تر از سایر فایل ها در همان منطقه عرضه شده است، کم نیست؛ اما این قبیل واحدها عمدتا به یک گروه متراژی خاص تعلق دارند.

قیمت آپارتمان های 100 تا 200 ذر تهران

به گزارش دنیای اقتصاد، بررسی تازه ترین فایل های عرضه شده به بازار مسکن شهر تهران نشان می دهد تعداد واحدهایی که به واسطه قیمت پیشنهادی مناسب در برخی موتورهای جست وجوی ملکی به رنگ سبز نمایش داده می شود، کم نیست. اما مساله ای که متقاضیان خرید با آن روبرو هستند این است که عمده آپارتمان های قیمت مناسب بازار مسکن در حال حاضر به گروه متراژی 100 تا 200 مترمربع تعلق دارد و با متراژ مورد تقاضای آنها ناهمخوان است.

عمده تقاضای مصرفی خرید مسکن که اکنون در بازار حضور دارد، متقاضی خرید واحدهای مسکونی با مساحت زیر 100 مترمربع هستند. تبدیل به احسنی ها این روزها اغلب می خواهند آپارتمان های یک خوابه خود را به واحد دو خوابه میان متراژ با مساحتی بین 70 تا 90 مترمربع تبدیل کنند و خانه اولی های انگشت شماری که قصدشان برای خرید مسکن جدی است، با توجه به استطاعت خود کوچک متراژترین واحدهای عرضه شده در بازار را ترجیح می دهند.

به این ترتیب واحدهای بزرگ متراژ اما قیمت مناسب که بهای هر مترمربع از آنها بعضا تا 10 درصد ارزان تر از قیمت پیشنهادی واحد مشابه در همان محله اما با متراژ زیر 100 مترمربع است، متقاضیان معدودی دارد که حاضر به بازدید از این املاک هستند. از طرفی کمبود تقاضای خرید واحدهای بزرگ متراژ خود عامل مضاعفی برای یک پله دیگر کاهش قیمت پیشنهادی این واحدها در بازار مسکن است. به این ترتیب خریداران این واحدها می توانند در یک بازار آرام و بدون هیجان فایل های مختلف را بررسی و انتخاب خود را نهایی کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 13 آذر 1401 بروزرسانی: 13 آذر 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2091

به "قیمت آپارتمان های 100 تا 200 ذر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت آپارتمان های 100 تا 200 ذر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید