مرادی: هدف اصلی ما درخشش در بازی های آسیایی اندونزی است

به گزارش مجله 90 جعبه، دبیر فدراسیون قایقرانی گفت: هدف اصلی ما درخشش در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی و بهبود کمیت و کیفیت مدال ها نسبت به دوره قبلی است.

مرادی: هدف اصلی ما درخشش در بازی های آسیایی اندونزی است

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

وحید مرادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقات روئینگ قهرمانی کشور، گفت: نفرات برتر هر دو بخش آقایان و بانوان روئینگ به اردوی تیم ملی دعوت خواهد شد. در فدراسیون قایقرانی برنامه های جامعی برای روئینگ سواران مد نظر داریم. یکی از برنامه های ما اعزام 5 پاروزن کشورمان به چین است. این نفرات طی هماهنگی های به عمل آمده با رئیس فدراسیون روئینگ چین به این کشور می روند تا زیر نظر لیو تمرینات خود را ادامه بدهند.

وی ادامه داد: سایر نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی روئینگ زیر نظر کبوتری تمرینات شان را ادامه می دهند.

دبیر فدراسیون قایقرانی در مورد تمرینات تیم بانوان، گفت: تیم روئینگ المپیکی کشورمان، متشکل از همان نفراتی که پیش از المپیک با افشین فرزام تمرین می کردند، تمرینات شان را با زیر نظر این مربی ادامه خواهد داد. سایر ورزشکاران تحت نظر مرادخانی خواهند بود و پاروزنان رده سنی پایه هم با سولماز عباسی تمرین می نمایند.

وی در مورد تیم های ملی آب های آرام کشورمان مطرح نمود: دقیقا به مانند روئینگ، برنامه های خوبی برای ورزشکاران رشته آب های آرام داریم. تمرینات پاروزنان این رشته زیر نظر ایرج اقلیمی در بخش آقایان و نوری زاد در بخش بانوان در حال پیگیری است. هدف اصلی ما در فدراسیون برای هر دو رشته، درخشش در بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی است. از 57 مدالی که کاروان کشورمان در بازی های آسیایی دوره گذشته کسب، 9 مدال آن برای رشته های قایقرانی بود. بر همین اساس هدف اصلی ما این است که تعداد و البته کیفیت مدال های مان را در بازی های آسیایی پیش رو بهبود ببخشیم.

مرادی توضیح داد: در قایقرانی یکی از مهمترین مباحث، تمرینات زمستانی است. اگر یک قایقران بخواهد در سطح دنیا شرکت کند و موفقیت های مختلفی را کسب کند، باید اردوهای خوبی را در زمستان پشت سر بگذارد. به همین دلیل تمرینات زمستانی را با جدیت هرچه بیشتر پیگیری خواهیم کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 26 مهر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 250

به "مرادی: هدف اصلی ما درخشش در بازی های آسیایی اندونزی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: هدف اصلی ما درخشش در بازی های آسیایی اندونزی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید