جرئیات فهرست خرید زمستانی پرسپولیس

به گزارش مجله 90 جعبه، هفته گذشته وزیر ورزش رسما رضا درویش، مدیرعامل سابق باشگاه سایپا را به عنوان مدیرعامل تازه پرسپولیس انتخاب کرد. پیش از این بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس با انتشار متنی مشترک در اینستاگرام، خواستار انتخاب مجید صدری به عنوان مدیرعامل باشگاه بودند و به همین علت انتخاب درویش چندان به مذاق آنها خوش نیامد. درویش قبل از بازی با فجرسپاسی حکم مدیرعاملی را از حمید سجادی گرفت و به اردوی پرسپولیس رفت. اما بعد از حضور در اردو با برخوردهای خوبی روبرو نشد.

جرئیات فهرست خرید زمستانی پرسپولیس

حتی یکی از بازیکنان قدیمی پرسپولیس بعد از رودرروشدن با درویش، گفت: ما انتظار داشتیم آقای صدری در پرسپولیس بماند، نه اینکه وزارت ورزش شخص دیگری را به عنوان مدیرعامل انتخاب کند! البته درویش واکنش خاصی به این موضوع نشان نداد ولی او به خوبی می داند که در پرسپولیس کار سختی پیش رو دارد. مدیرعامل نو سرخ پوشان بعد از حضور در باشگاه چند وعده مهم داد که ازجمله وعده های او می توان به حل مسائل اقتصادی و جذب بازیکنان نو برای حضور پرقدرت در نیم فصل دوم اشاره نمود. حالا بازیکنان پرسپولیس در انتظار حل مسائل اقتصادی هستند و البته یحیی گل محمدی هم منتظر است تا درویش شرایط لازم را برای جذب بازیکنان مورد نظر او فراهم کند.

تصمیم مهم یحیی

یحیی گل محمدی به زودی جلسه ای با مدیرعامل باشگاه برگزار خواهد نمود تا در خصوص فصل نقل وانتقالات با درویش صحبت کند. سرمربی سرخ ها البته فهرست بازیکنان مورد نظرش را به باشگاه داده است.

پرسپولیس هم اکنون 4 جای خالی برای جذب بازیکن دارد و ممکن است با جدایی یکی دو بازیکن، جاهای بیشتری هم باز شود. هم اکنون یکی از اهداف اصلی پرسپولیس جذب دروازه بان است و در یک ماه گذشته هم از گزینه های مختلفی برای تقویت این پست یادشده است. پرسپولیس فعلا در جذب احتیاجمند و بیرانوند ناکام مانده و حالا گزینه اول این تیم محمدرضا اخباری است. البته این دروازه بان با تراکتور قرارداد دارد و پرسپولیس کار بسیار سختی برای گرفتن رضایتنامه او خواهد داشت. رشید مظاهری، احمد گوهری و احسان مرادیان هم دیگر گزینه های پرسپولیس در این پست هستند و باید دید در نهایت کدام بازیکن جانشین رادوشوویچ خواهد شد.

رامین یک گام تا پرسپولیسی شدن

پس از انتشار خبر جدایی رامین رضاییان از السیلیه، بار دیگر این بازیکن به تیتر یک رسانه ها در ایران تبدیل شد و طرفداران پرسپولیس هم اشتیاق زیادی به جذب این مدافع راست 31 ساله نشان دادند. رضاییان تحت قرارداد الدوحیل است و قرار است مدیربرنامه های او با باشگاه الدوحیل صحبت کند تا شرایط این بازیکن تعیین شود. رامین در فهرست مورد نظر یحیی واقع شده است و باید دید آیا این بازیکن بعد از 5 سال به پرسپولیس برمی شود یا نه. یکی از نزدیکان رضاییان دیروز به همشهری ورزشی اطلاع داد که احتمال پرسپولیسی شدن او زیاد است.

مهاجم خارجی در تیررس یحیی

با مصدومیت آل کثیر، پرسپولیسی ها احتیاج مبرمی به جذب یک مهاجم باکیفیت دارند. گویا یک مهاجم خارجی در تیررس یحیی قرار گرفته که 700 هزار دلار قیمت دارد و باید دید مسئولان پرسپولیس برای این خواسته گل محمدی چه اقداماتی انجام خواهند داد. از پیمان بابایی، علی علیپور و شروین بزرگ هم به عنوان گزینه های داخلی نام برده می شود. جذب بابایی و علیپور به هیچ عنوان ساده نخواهد بود ولی جذب بزرگ از صنعت نفت می تواند کار آسان تری برای پرسپولیس باشد. پرسپولیس بعلاوه روی علیرضا کوشکی، بازیکن پیکان هم نظر دارد.

معاوضه نقی زاده و پاکدل

پرسپولیس تا قبل از جذب نفرات نو، نمی خواهد بازیکنی را از دست بدهد، ولی می گویند بازیکنانی چون علیرضا ابراهیمی و حامد پاکدل در فهرست مازاد یحیی هستند. مهدی خانی، رضا اسدی و مهدی شیری هم بازیکنانی هستند که پرسپولیس برای فروش یا تعویض بازیکن با تیم های دیگر روی آنها فکر می نماید. می گویند آلومینیوم اراک تمایل به بازگرداندن حامد پاکدل دارد ولی پرسپولیسی ها پیام داده اند که درصورت دادن رضایتنامه پاکدل، خواستار جذب علیرضا نقی زاده هستند. ابراهیمی مدافع پرسپولیس هم از موقعیت خودش در این تیم راضی نیست و شاید راهی تیم دیگری شود. رضا اسدی هم اخیرا با 2 پیشنهاد از تیم های صنعتی روبرو شده اما هنوز تصمیم قطعی برای جدایی نگرفته است. طرفداران پرسپولیس امیدوارند خریدهای گل محمدی مثل خریدهای ابتدای فصل نباشد که بیشتر آنها سودی برای پرسپولیس نداشتند.

منبع: همشهری

منبع: فرارو
انتشار: 31 فروردین 1401 بروزرسانی: 31 فروردین 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1937

به "جرئیات فهرست خرید زمستانی پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جرئیات فهرست خرید زمستانی پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید