عبداللهی: فوتبال ایران پاک نیست، اگر با تراکتور مساوی می کردیم، اَنگ تبانی می زدند

به گزارش مجله 90 جعبه، مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: آقایان مسئول! فوتبال ایران پاک نیست و این مسئله باید از خود فدراسیون شروع شود.

عبداللهی: فوتبال ایران پاک نیست، اگر با تراکتور مساوی می کردیم، اَنگ تبانی می زدند

به گزارش خبرنگاران، حمیدرضا عبداللهی در نشست خبری پس از جدال شاگردانش مقابل تراکتور در دربی تبریز گفت: به مردم آذربایجان و زنوزی تبریک می گویم که مالکیت دو تیم را در اختیار دارد. این دو تیم بسیار پاک بازی کردند و با تمام وجود برابر هم قرار گرفتند و این را به مالک هر دو باشگاه تبریک می گویم. نیمه اول باد اجازه نداد که حتی دو تا پاس بدهیم، ولی نیمه دوم بهتر شد. موقعیت هایی هم داشتیم که پیروز نبودیم. به هرحال اندازه تیم ما همین است. ما در این چهار هفته با تمام وجود کار و تلاش کردیم و همین چند امتیاز هم حاصل همین تلاش است.

وی افزود: کاش تراکتور این حرارتی که مقابل ماشین سازی داشت، مقابل پیکان و شاهین هم داشت و بازی می کرد و کاش جلوی آنها هم گل می زد. به خدا ارزش ندارد که علوی سرپرست تیم ما به بیمارستان برود و ما این همه به هم بی احترامی کنیم.

مربی ماشین سازی ادامه داد: داوری را هم خدا برکت بدهد. همه فوتبال ایران می دانند تغییر داور در 48 ساعت قبل از بازی چه معنایی دارد. آقایان مسئول! فوتبال ایران پاک نیست و این مسئله باید از خود فدراسیون شروع شود. اگر امروز مساوی می کردیم، اَنگ تبانی می زدند، اما این درباره تیم های دیگر گفته نمی شود. اگر مساوی می شد، ما امروز کافر بودیم. کاش همه مثل ما صادق بودند. با توجه به اینکه دو باشگاه یک مالک خصوصی دارد، این مسائل هست.

عبداللهی گفت: چرا باید باشگاهی که مدیران فدراسیون و داوران را دعوت می کند و پول مربی تیم ملی را می دهد، فرایند داوری به نفعش باشد؟ من از طرف کمک داور بازی با ذوب آهن در کل دنیا عذرخواهی می کنم که اشتباه کرد. چون سرمربی ما آدم پاک و سالمی است، او را بزنید. من مطمئنم که فوتبال ایران پاک نیست و کسی نمی خواهد این را متوجه شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1091

به "عبداللهی: فوتبال ایران پاک نیست، اگر با تراکتور مساوی می کردیم، اَنگ تبانی می زدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبداللهی: فوتبال ایران پاک نیست، اگر با تراکتور مساوی می کردیم، اَنگ تبانی می زدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید