ماجرای عجیب ابراهیم شکوری و پرسپولیس

به گزارش مجله 90 جعبه، ابراهیم شکوری در زمان مدیریت جعفر سمیعی در پرسپولیس، به عنوان معاون باشگاه انتخاب شد، اما با شروع زمزمه های جدایی سمیعی از حمع سرخپوشان، به یکباره اعلام نمود سرباز است و باید زمان به جامانده از خدمتش را بگذراند و نمی تواند کنار باشگاه باشد. در نتیجه، سمت او از معاون به مشاور تغییر پیدا کرد.

ماجرای عجیب ابراهیم شکوری و پرسپولیس

درحالی که پرسپولیس روز های مهم جابجایی را در پیش داشت، اما باز شاهد بودیم که شکوری به عنوان مشاور همچنان در امور مدیریتی فعال است. در نهایت، بعد از استعفای سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، شکوری هم گفت که دیگر در این باشگاه نمی ماند.

اما رفتار های شکوری در ادامه چیز دیگری نشان داد و با توییت ها و مصاحبه هایی که از وی منتشر می شد، تعیین بود که تمایل زیادی به ادامه کار دارد. وی با این رفتارها، این سوال را برای مخاطبان و علاقمندان این تیم ایجاد می نماید که اگر مایل به کار در پرسپولیس بود، چرا گفت که با رفتن سمیعی دیگر نمی خواهد به فعالیت خود ادامه دهد و در این باشگاه بماند؟

چه موضوعی در پرسپولیس وجود دارد که بعضی مدیران و معاونان جدا شده، به هر شکلی سعی دارند بار دیگر به این باشگاه بازگردند؟ چرا وقتی مدیری به هر دلیلی از مجموعه ای جدا شده، هر روز در خصوص مسائل باشگاه واکنش نشان می دهد؟

روز گذشته هم به شکل عجیبی خبری در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه شکوری گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شده است. جالب است که خود او این موضوع را تکذیب کرد، اما در اتفاقی جالب تر و قابل تامل، بعد از بازی مقابل فولاد که با برد این تیم به سرانجام رسید، بعضی بازیکنان با انتشار عکس شکوری، از وی حمایت کردند که در راس آن ها سیدجلال حسینی کاپیتان تیم بود.

رفتاری عجیب و سئوال برانگیز از سوی بازیکنان که ابهامتی را در پی داشت. البته نکته جالب تر اینکه دقایقی بعد، این استوری های حمایتی از صفحات شخصی این بازیکنان پاک شد. آیا نباید برای این رفتار های عجیب و چنین نمایش و شوافی که بعضی مدیران جداشده انجام می دهند، دچار تردید شد؟

منبع: فرارو
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1782

به "ماجرای عجیب ابراهیم شکوری و پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای عجیب ابراهیم شکوری و پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید