اخبار صنعت

شورای دفاعی مشترک فرانسه و کانادا تشکیل شد

یک مقام بلندپایه دولت کانادا به خبرگزاری فرانسه گفت: پاریس و اتاوا با تشکیل شورای دفاعی مشترک، روابط نظامی خود را تقویت می نمایند.

23 فروردین 1400

باید 420 میلیون مترمکعب از مصرف کلی آب تهران کاهش یابد.

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر عامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: 420 میلیون مترمکعب از مصرف کلی آب تهران باید کاهش یابد.

22 فروردین 1400

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها

آزمایشگاه های مورد تایید هواپیمایی ها برای تستPCRبا توجه به پاندمی ویروس کرونا، شرایط سفر بسیار سخت گیرانه تر از قبل شده است و بسیاری از کشورها برای حفظ سلامت مردم خود و مسافران، ارائه تست منفی کرونا را الزامی دانسته اند. از این رو ایرلاین های ایرانی و...

20 فروردین 1400

وعده عظیم مجیدی به طرفداران در بازگشت دوباره اش به نیمکت استقلال خبرنگاران

فرهاد مجیدی که با عقد قراردادی دو سال و نیمه برای سومین بار سرمربی استقلال شد وعده ای عظیم به طرفداران استقلال داد و گفت: ما می خواهیم کار نیمه تمام خود را در آسیا کامل کنیم.

18 فروردین 1400

کرونای آلمانی هم آمد ، کرونا 200 چینی رامیلیاردر کرد

آمار مرگ در مکزیک به طرز هولناکی پیش می رود، این در حالی است که این کشور از لحاظ ابتلا سیزدهمین کشور دنیا است.

18 فروردین 1400

حل مسائل شهرک های صنعتی در گروی سیاست گذاری های آزادانه است

تازه ترین نشست کمیسیون صنایع اتاق ایران با محور آنالیز عملکرد سازمان صنایع کوچک و شرکت شهرک های صنعتی ایران با حضور مدیران این سازمان، بعضی از نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون صنایع برگزار گردید.

16 فروردین 1400

آمارهای عجیب از تورم ، رکورد گرانی پس از 24 سال شکست

به گزارش خبرنگاران، از 24 سال قبل تا به امروز میانگین نرخ تورم دنیا تک رقمی شده اما در ایران این نرخ هم اکنون به بالاترین رقم از سال 1375 تا به امروز رسیده و انتظار می رود تا سرانجام سال 1399 حداقل نرخ تورم 36 درصد باشد.

16 فروردین 1400

در دولت یازدهم و دوازدهم در زمینه آب و خاک نه یک جهش بلکه یک انقلاب اتفاق افتاده است

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس جمهور طرح انتقال آب خلیج فارس و دریای عمان به مرکز و منطقه شرق را یک طرح بسیار بزرگ و تاریخی در توسعه متوازن کشور برشمرد و گفت: این طرح جزو آرزوهای همه مسئولین کشور بوده است و بسیار خوشحالیم که امروز شاهد بهره برداری و شروع عملیات...

11 فروردین 1400

درگیری و ناآرامی در اعتراضات علیه خشونت پلیس در یونان

شب گذشته اعتراضات شهروندان یونانی علیه خشونت پلیس منجر به درگیری هایی شد که طی آن چند نیروی پلیس مجروح شدند.

9 فروردین 1400

نقاط قوت و ضعف طرح جهش فراوری دانش بنیان چیست؟

نشست تخصصی کمیسیون کسب وکارهای دانش بنیان اتاق ایران به صورت حضوری و آن لاین برگزار گردید. در ابتدای این نشست، افشین کلاهی، رئیس کمیسیون کسب وکارهای دانش بنیان اتاق ایران درباره طرح جهش فراوری دانش بنیان گفت؛ کمیسیون بارها در نشست های تخصصی ابعاد، نقاط...

8 فروردین 1400

طرح آمایش آموزش عالی بدون نظارت مشخص ، اجرای بی برنامه با چاشنی عجله خبرنگاران

طرح آمایش آموزش عالی در مورد اساسی ترین مسائل کشور به شکل کلی پرداخته و حل تمامی مسائل را به ابتکار عمل وزارت علوم و بهداشت واگذار کرده است. برای اجرای این طرح نیازمند سازوکار نظارتی هستیم.

7 فروردین 1400

زنگنه: دلیل فحاشی علیه وزارت نفت، نزدیک شدن به انتخابات است

وزیر نفت با بیان اینکه انتخابات نزدیک است، گفت: به وزارت نفت فحش می دهند که برای خود افتخار کسب نمایند، اگر بحث تخصصی و مدیریتی کنیم معین می گردد که کار های آن ها نه تنها افتخار نبوده بلکه خطا بوده است.

4 فروردین 1400

روایتی از آخرین تاج

یکی از پایه های اصلی نارضایتی مردم در سال های پایانی حکومت آخرین شاه پهلوی، ولخرجی های محمدرضا شاه بود زیرا او درآمدهای بالای نفتی را صرف امورات شخصی می کرد و همین باعث شده بود تا انتقادهای مردمی بیشتر گردد.

26 اسفند 1399

خبرنگاران وزیر کشور پاکستان از دومین مرز رسمی مشترک با ایران بازدید کرد

اسلام آباد - خبرنگاران - وزیر کشور پاکستان که با هدف آنالیز راه های تقویت امنیت مرزی و گسترش تجارت با کشورهای همسایه به ایالت بلوچستان سفر نموده است، روز آدینه از گذرگاه مرزی ریمدان-گبد به عنوان دومین مرز رسمی مشترک با جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد....

26 اسفند 1399

مورد عجیب پرسپولیس؛ ناشناخته ای روی نیمکت

هم استقلال او را می خواست و هم پرسپولیس. جوانی به نام آریا برزگر که گفته می شد قرار است یک سردار و طارمی جدید برای تیم ملی باشد. بعد از کشمکش های زیاد در نهایت پرسپولیس او را جذب کرد تا به نوعی برنده این نبرد نقل و انتقالاتی گردد. آریا برزگر، اما گویا بازنده...

25 اسفند 1399

خبرنگاران ظریف: معیشت یک میلیارد انسان به طور مستقیم از تالاب ها تامین می شود

تهران- خبرنگاران- وزیر امور خارجه با یادآوری ناپدید شدن 64 درصد تالاب های جهان در سده اخیر، گفت: معیشت یک میلیارد انسان بطور مستقیم از تالاب تامین می شود این موضوع باید عاملی قابل اعتنا برای تصمیم گیران و سیاست گذاران ملی و زیست محیطی باشد.

25 اسفند 1399

جلوگیری از خروج 11 تن فراورده خام دامی بدون مجوز از گلستان

خبرنگاران/گلستان کارشناس حراست دامپزشکی استان گلستان از کشف و ضبط 11 تن فرآورده های خام دامی بدون مجوز در پلیس راه بندرگز خبرداد.

23 اسفند 1399

وزیر اقتصاد آلمان: تکمیل نورد اسریم 2 به موضوع ناوالنی ربطی ندارد

وزیر اقتصاد آلمان امروز شرح داد: تکمیل پروژه نورد استریم 2 به موضوع آلکسی ناوالنی مخالف دولت روسیه ربطی ندارد.

18 اسفند 1399

سامانه بارشی جدید در راه است، بارش برف، باران و وزش باد شدید از پنجشنبه

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور و شروع بارش برف و باران از روز پنجشنبه از وزش باد نشبتأ قوی در همه مناطق طی شنبه آینده اطلاع داد.

8 اسفند 1399

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز شنبه 11 بهمن 99

شاخص کل بورس صبح امروز جهش 25 هزار واحدی را پشت سر گذاشت. در 30 دقیقه ابتدایی معاملات بورس امروز شنبه 11 بهمن ماه شاهد یک بازار سراسر سبزرنگ با چاشنی صف خرید برای نماد های شاخص ساز هستیم. شاخص کل بورس از مرز 1.2 میلیون واحدی فاصله گرفته و واکنش روز چهارشنبه...

8 اسفند 1399
تعداد: (235)