مورد عجیب پرسپولیس؛ ناشناخته ای روی نیمکت

به گزارش مجله 90 جعبه، هم استقلال او را می خواست و هم پرسپولیس. جوانی به نام آریا برزگر که گفته می شد قرار است یک سردار و طارمی جدید برای تیم ملی باشد. بعد از کشمکش های زیاد در نهایت پرسپولیس او را جذب کرد تا به نوعی برنده این نبرد نقل و انتقالاتی گردد. آریا برزگر، اما گویا بازنده این انتقال بود و به نظر نمی رسد که این روز ها از انتخابش خرسند باشد.

مورد عجیب پرسپولیس؛ ناشناخته ای روی نیمکت

معین نیست که حضور او در استقلال یا هر تیم دیگر به کجا ختم می شد و آیا شرایط بهتری برای او فراهم می کرد یا نه. چیزی که معین است، اما این است که او در هر تیم دیگر شاید فرصت بازی پیدا می کرد. فرصتی برای این که نشان دهد چند مرده حلاج است و توصیفات اغراق آمیز در خصوص او مثل تولد یک سردار جدید صحت داشته و یا ناشی از احساسات زودگذر بوده است. این فرصت، اما در پرسپولیس به او نرسیده است. گابریل کالدرون و یحیی تا این روز یک دقیقه هم به این بازیکن فرصت نداده اند تا حتی برای تلف کردن وقت به میدان بیاید.

این در حالی است که یحیی در این روز ها بار ها و بار ها آرمان رمضانی را به عنوان یک تعویض سوخته به میدان آورده و هیچ نتیجه ای از این تعویض نگرفته است. آریا برزگر، اما همچنان حتی در میان گزینه های او برای تعویض قرار ندارد. بازیکنی که مانند یک علامت سوال عظیم روی نیمکت پرسپولیس نشسته است. دو سال است بعد از درخشش او در تیم های ملی پایه کسی هیچ بازی ای از او ندیده تا بداند این بازیکن در چه سطح کیفی و فنی واقع شده است. آیا واقعا بازیکنی با پتانسیلی مثل طارمی و علیپور و عبدی است یا قرار است نامش به سیاهه بازیکنانی مانند محمدامین اسدی و رضا کرملاچعب که اثری از آن ها نیست اضافه گردد.

میدان دادن به جوانان. این جمله اسم رمز مربیانی بوده که در این چند فصل اخیر در بحرانی گیر نموده و با استفاده از این رمز توانستند خود را از بحران خارج نمایند. استقلال در زمان منصوریان، پرسپولیس در زمان برانکو و تیم هایی مانند تراکتور و فولاد که با محرومیت های مختلف روبرو شدند با میدان دادن به بازیکنان جوان توانستد بحران خود را به خوبی پشت سربگذارند. براساس این تجربیات بود که پیش بینی می شد یحیی گل محمدی هم از همین راهکار برای خروج از بحران خط حمله از آریا برزگر استفاده کند. یحیی، اما گویا علاقه ای به رمزگشایی ندارد و ترجیح می دهد با آزمودن آزموده ها به نتیجه برسد.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1408

به "مورد عجیب پرسپولیس؛ ناشناخته ای روی نیمکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مورد عجیب پرسپولیس؛ ناشناخته ای روی نیمکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید