مقاله: آب و هوای ونکوور

به گزارش مجله 90 جعبه، بخش های شرقی کانادا شامل تورنتو و مونترال زمستان های سخت اما کوتاه دارند. دمای هوا در زمستان های این بخش کشور در بیشتر زمان ها زیر صفر است؛ دمای منفی 20 درجه سلسیوس هم چندان غیر معمول نیست. حداقل یک یا دو بارش برف 20 سانتی متری یا بالاتر در ماه های ژانویه و فوریه نصیب این مناطق می گردد.

مقاله: آب و هوای ونکوور

دریاچه انتاریو نزدیک به تورنتو قرار گرفته و در زمستان ها آبش حسابی سرد است، اما در تابستان دمای آب در حدی است که می توان در آن شنا کرد (حداقل برای آنهایی که با آب تنی در آب های خنک مسئله ای ندارند). یک وقت خوب برای شنا ماه آگوست است، زمانی که دمای آب به حدود 21 درجه می رسد.

زمستان: زمستان های تورنتو با این که سرد و برفی هستند، با این وجود همچنان نسبت به زمستان های خیلی دیگر از شهرهای کانادا معتدل تر هستند. سرمای این شهر می تواند سخت هم گردد، بیشتر از همه به خاطر وجود بادهای پر قدرت. بیشتر بارش های برف مربوط به دوره بین دسامبر تا مارس است. توفان های برفی می توانند ناگهانی و سخت باشند و بر ترافیک جاده ها و پروازها تاثیر بگذارند. در زمستان پیاده روها حسابی یخ زده و لغزنده می شوند، در نتیجه پوشیدن کفش های مناسب از نیازهای اساسی سفر در این فصل هستند. مردم محلی در زمستان به سراغ پیست های اسکی اطراف شهر می فرایند و در رویدادهای زمستانی مانند بازار کریسمسی تورنتو شرکت می نمایند.

منبع مقاله: آب و هوای کانادا | آب و هوای ونکوور | آب و هوای تورنتو | آب و هوای مونترال، کلگری

انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1152

به "مقاله: آب و هوای ونکوور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: آب و هوای ونکوور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید