ویسی: برای بازگشت به خوزستان لحظه شماری می کردم، گرشاسبی: سناریو پرسپولیس برای فولاد هم تکرار شد

به گزارش مجله 90 جعبه، گروه استان ها- مدیر عامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: با وجود بسته بودن پنجره جابجایی تیم فولاد، اما این تیم فصل آینده برای حریفان زنگ تفریح نخواهد بود و تمام تلاشمان را برای شادی مردم استان و به خصوص طرفداران فولاد به کار خواهیم بست.

ویسی: برای بازگشت به خوزستان لحظه شماری می کردم، گرشاسبی: سناریو پرسپولیس برای فولاد هم تکرار شد

به گزارش خبرنگاران از اهواز، حمیدرضا گرشاسبی، امروز چهارشنبه در نشست خبری در حضور خبرنگاران با اشاره به بسته بودن پنجره جابجایی تیم فولاد خوزستان گفت: تمام تلاشمان برای بازشدن پنجره به کار بستیم اما بی فایده بود و متاسفانه با حکم دادگاه بین المللی ورزش، پنجره تیم همچنان بسته است.

وی اضافه کرد: به علت بسته بودن پنجره جابجایی تیم فولاد خوزستان، تا به امروز بیش از 20 میلیارد تومان تاوان داده ایم اما چاره ای نیست و باید باز تاوان بدهیم.

مدیر عامل تیم فولاد خوزستان شرح داد: با شناخت کامل از اوضاع تیم فولاد به خوزستان آمدم و تمام تلاشم را برای کسب نتیجه و شادی مردم عزیز خوزستان و طرفداران آن به کار خواهم بست و به هیچ وجه برای رسیدن به این جایگاه لابی گری نکردم و با ارقی که به خوزستان داشتم به اینجا آمدم.

گرشاسبی در خصوص کادر تازه تیم فولاد خوزستان گفت: در ابتدای تصدی سمتم تمام تلاشم را کردم که کادر گذشته و به خصوص آقای نکونام به نام سرمربی فولاد در تیم حفظ شود و زمانی هم که با آقای ویسی سرمربی تازه توافق صورت گرفت، همچنان امیدوار به بازگشت نکونام بودیم اما حاصل نشد و نکونام با تیم تازهش قرارداد بست.

 • آغاز تمرینات استقلال خوزستان با سرمربی تازه
 • مدافع استقلال خوزستان به نفت مسجدسلیمان پیوست
 • مدافع استقلال خوزستان به صنعت نفت پیوست

  وی ادامه داد: ما با شناختی که از آقای ویسی داشتیم و ارقی که ایشان به خوزستان داشت و نظر طرفداران و رسانه های استان مبنی بر روی کارآمدن کادر بومی برای ورزش خوزستان، با ایشان قرار داد بستیم و در ادامه تمام تلاشمان را برای حفظ بازیکنان تیم به کار بستیم و توانستیم 13 بازیکن فولاد را که از تیم های مختلف لیگ رجحان و خارج کشور، پیشنهاد داشتند را در تیم نگهداریم.

  مدیرعامل تیم فولاد خوزستان در ادامه بیان داشت: سناریویی که برای پرسپولیس پیش اتفاق افتاده بود اینبار در فولاد خوزستان تکرار شد و ما امیدواریم که بتوانیم با تکیه بر غیرت و همت بازیکنان و کادر فنی تیم، از این مشکل عبور کنیم و بتوانیم افتخاراتی بهتر نسبت به فصل گذشته برای استان بدست آوریم.

  وی در ادامه با اشاره به تلاشهای اجرا شده برای اعتراض به رای دادگاه CAS مبنی بر بسته شدن پنجره جابجایی تیم فولاد شرح داد: با توجه به تجربه گذشته که در پرسپولیس به دست آوردم، این دادگاه نسبت به تیم های ایرانی بدبین است و اعتراض و شکایت به این رای به جایی نخواهد رسید و ما حداقل تا نیم فصل از جابجایی محروم خواهیم بود.

  در ادامه این نشست خبری، عبداله ویسی، سرمربی تیم فولاد خوزستان در خصوص برنامه آینده تیم گفت: وقتی پیشنهاد سرمربی گری فولاد به من شد، من با افتخار این پیشنهاد را قبول کردم چون به خوزستان ارق داشتم و هنگامی هم که از استقلال خوزستان جدا شدم، برای بازگشت به خوزستان امیدوار بودم.

  وی اضافه کرد: خوزستان بسیار مظلوم است اما ضعیف نیست و مقتدر است چراکه علاوه برداشتن مردمی فهیم از قومیت های مختلف، دارای استعدادهای پرارزش و جوانان پرتلاش و پراستعداد است که اگر فقط به پتانسیل موجود در استان اتکا شود می توانیم هر روز افتخارات بزرگی بدست آوریم.

  سرمربی تیم فولاد خوزستان شرح داد: تیم فولاد در فصل آینده برای هیچ تیمی زنگ تفریح نخواهد بود و افتخاراتی بیشتر نسبت به فصل قبل برای تیم رقم خواهیم زد و با تمام مسائل موجود، با اتکا به غیرت و حمایت طرفداران از تیم، هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان بتوانیم نماینده ای شایسته و در حد نام و آوازه استان خوزستان باشیم.

  331، ی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 مهر 1400 بروزرسانی: 21 مهر 1400 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1737

به "ویسی: برای بازگشت به خوزستان لحظه شماری می کردم، گرشاسبی: سناریو پرسپولیس برای فولاد هم تکرار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویسی: برای بازگشت به خوزستان لحظه شماری می کردم، گرشاسبی: سناریو پرسپولیس برای فولاد هم تکرار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید