ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس 14 آبان ماه سرانجام می یابد

به گزارش مجله 90 جعبه، ثبت نام اینترنتی دانشجویان ورودی جدید دوره کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس بوشهر از 10 آبان ماه شروع شده و تا 14 همین ماه ادامه دارد.

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس 14 آبان ماه سرانجام می یابد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خلیج فارس بوشهر در اطلاعیه ای در مورد ثبت نام دانشجویان ورودی جدید دوره کارشناسی ارشد این دانشگاه بیان کرد: ثبت نام این پذیرفته شدگان در دو مرحله اینترنتی و ارسال پستی مدارک انجام می گردد.

طبق این اطلاعیه، ثبت نام پذیرفته شدگان این مقطع به وسیله سامانه نام نویسی اینترنتی دانشگاه به نشانی https://erp.pgu.ac.ir از 10 آبان ماه شروع شده و تا 14 همین ماه ادامه دارد.

همچنین، ضروری است پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس قبل از انجام ثبت نام اینترنتی مدارک تحصیلی خود را به وسیله پست پیشتاز به آدرس دانشگاه ارسال نمایند.

انجام هر دو مرحله مذکور برای ثبت نام نهایی الزامی است و عدم انجام هر یک از این مراحل، به منزله انصراف از تحصیل خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 1201

به "ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس 14 آبان ماه سرانجام می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشگاه خلیج فارس 14 آبان ماه سرانجام می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید