حضور کاراته کای قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی

به گزارش مجله 90 جعبه، خبرنگاران: رئیس هیئت کاراته استان قم حضور کاراته کای قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی اطلاع داد و گفت: امید زیادی به مدال آوری کاراته کاهای قمی در ترکیب تیم های ملی داریم.

حضور کاراته کای قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

حسن عابدی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران در قم، درباره آخرین تحولات کاراته کاهای قمی در تیم های ملی اظهار کرد: با توجه به برگزاری مسابقات انتخابی تیم های ملی نوجوانان و جوانان کاراته، نماینده قم در اردوی نوجوانان برای حضور در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در مالزی انتخاب شد.

وی گفت: حمیدرضا نجاتی کاراته کای ارزنده قمی در وزن 70 کیلوگرم اردوی تیم ملی پیروز به شکست حریفان خود شد تا جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را به دست آورد.

رئیس هیئت کاراته قم اضافه نمود: امیر مهدی زاده در تیم ملی بزرگسالان، علیرضا خدری در کاتا، علیرضا قاضی در جوانان و محمد شایگان در تیم ملی امید، دیگر ملی پوشان کاراته را تشکیل می دهند و امید زیادی به مدال آوری این کاراته کاها داریم.

عابدی اعلام کرد: امیر مهدی زاده در حال آمادگی برای حضور در بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی است و پس از خاتمه مسابقات بازی های آسیایی بایر در جام جهانی کاراته آلمان شرکت نموده و از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

وی درباره حضور تیم کاراته آذرخودرو و حضور این تیم در سوپر لیگ کاراته کشور اظهار کرد: برای دومین حضور پی در پی آذرخودرو در سوپرلیگ کاراته کشور در حال برنامه ریزی هستیم و تمام هدف ما این است که بتوانیم سال جاری عنوان قهرمانی سوپرلیگ را به دست آوریم و نتایج تیم در فصل گذشته را بهبود بخشیم.

رئیس هیئت کاراته استان قم اظهار داشت: در کوشش هستیم حامی اقتصادی تیم کاراته بانوان قم در سوپرلیگ را به ادامه حمایت از این تیم مجاب کنیم و امیدواریم تیم شیر ژال قم سال جاری هم در سوپر لیگ کاراته بانوان کشور شرکت کند و تجربیات گذشته سبب کسب نتایج بهتر گردد.

آ

منبع: تسنیم
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 279

به "حضور کاراته کای قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور کاراته کای قمی در مسابقات قهرمانی آسیا در مالزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید