رفتن میرکاظمی از سازمان برنامه و بودجه قطعی شد ، احتمال جابجایی یک وزیر دیگر

به گزارش مجله 90 جعبه، خداحافظی مسعود میرکاظمی از سازمان برنامه و بودجه قطعی شده است؛ با این حال، احتمال جابجایی یک وزیر نیز در روزهای آینده وجود دارد.

رفتن میرکاظمی از سازمان برنامه و بودجه قطعی شد ، احتمال جابجایی یک وزیر دیگر

به گزارش خبرنگاران، مسعود میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به زودی از سازمان برنامه و بودجه می رود؛ یک منبع مطلع در همین زمینه به خبرنگار تسنیم گفت که آقای میرکاظمی در چند وقت اخیر از رئیس جمهور خواسته بود که فرد دیگری جایگزین وی شود.

وی درباره گزینه های مطرح شده برای جایگزینی میرکاظمی نیز گفت که 3 گزینه برای ریاست سازمان برنامه و بودجه وجود دارد که یکی از آنها و محتمل ترینشان آقای دکتر داود منظور رئیس فعلی سازمان امور مالیاتی است.

بنا به پیگیری های خبرنگار تسنیم مباحثی درباره جابه جایی یکی از وزرای مالی دولت هم طی این روزها مطرح شده است که منبع مطلع گفت این موضوع قابل تائید نیست و صرفاً یک موضوع است که درباره آن تا امروز تصمیم خاصی گرفته نشده است.

با این حال، برخی منابع به تسنیم گفتند که احتمال جابجایی وزیر یکی از وزارت خانه های غیرمالی دولت نیز طی هفته های آینده وجود دارد. این وزیر بنا به شرایط جسمی، از رئیس جمهور خواسته است که درباره ادامه فعالیت او تصمیم بگیرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 فروردین 1402 بروزرسانی: 21 فروردین 1402 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2149

به "رفتن میرکاظمی از سازمان برنامه و بودجه قطعی شد ، احتمال جابجایی یک وزیر دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتن میرکاظمی از سازمان برنامه و بودجه قطعی شد ، احتمال جابجایی یک وزیر دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید