صنعت ترجمه با پرونده وضیعت ترجمه در کانادا روی پیشخوان می آید

به گزارش مجله 90 جعبه به نقل از روابط عمومی مجله صنعت ترجمه، ششمین شماره فصلنامه صنعت ترجمه با پرونده ویژه وضعیت ترجمه در کانادا به زودی منتشر شده و روی پیشخوان مطبوعات خواهد آمد.

صنعت ترجمه با پرونده وضیعت ترجمه در کانادا روی پیشخوان می آید

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

در این شماره پس از سرمقاله محمدرضا اربابی، خلاصه ای از مطالب شماره پیشین تحت عنوان آنچه گذشت، درج شده است و در ادامه، پرونده ویژه ای در خصوص صنعت ترجمه در کشور کانادا ارائه شده است. همچنین صندلی مراکز پژوهشی در اثربخشی مطالعات ترجمه در مقاله ای آنالیز شده است. در مصاحبه این شماره مجله پیش رو، موضوع نقد و ارزیابی کیفی ترجمه مطرح شده است.

همچنین در این شماره صنعت ترجمه مقالات و یادداشت هایی از فاطمه چراغی، مریم پورگلوی، سارا نصرتی، سمیرا جعفری، حمزه غفاری، مهناز نعمتی، سوگند دادآفرین، مژگان اصغری طرقی، حسن هاشمی میناباد، رؤیا درخشان، شجاع نی­نوا، سیده هستی حسینی، الهام مهرانی، رضا یل­شرزه، سید محمدباقر برقعی مدرس، محمدرضا لرزاده، المیرا حاج محمدی، حمیرا می خوش چاپ شده است.

ششمین شماره این نشریه به زودی راهی بازار مطبوعات می گردد.

فریده مهدوی دامغانی، فرزانه اعظم لطفی، سعید فیروزآبادی، عباسقلی عسگریان، کوروش عاکف، فریده حق بین، پیروز مصلی نژاد، شعبان آزادی و محبوبه غریبی اعضای هیات تحریریه این نشریه هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 247

به "صنعت ترجمه با پرونده وضیعت ترجمه در کانادا روی پیشخوان می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعت ترجمه با پرونده وضیعت ترجمه در کانادا روی پیشخوان می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید