دلیل باز نشدن پیغام های اینستاگرام چیست؟

به گزارش مجله 90 جعبه، باز نشدن پیغام های اینستاگرام به خصوص زمانی که عجله دارید دایرکت خود را آنالیز کنید یک کابوس جدی است. اما مشکل دریافت پیغام در دایرکت اینستاگرام علل مشخصی دارد.

دلیل باز نشدن پیغام های اینستاگرام چیست؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، مشکل دریافت پیغام در دایرکت اینستاگرام و باز نشدن آن می تواند عللی تعیین داشته باشد بنابراین اگر هر چه به بخش دایرکت مراجعه کرددی و ناگهان از اینستاگرام به بیرون پرتاب شدید نترسید و نگران نشوید.

آپدیت لازم دارید

شاید اینستاگرام شما احتیاج به آپدیت دارد. بنابراین قبل از این که نگران شوید آپدیت اینستاگرام خود را آنالیز کنید. نباید فراموش کنید که همواره برای آپدیت اینستاگرام بهتر است از نسخه های تایید شده در پلی استور یا اپ استور بهره ببرید.

آنالیز تنظیمات گوشی

شاید تنظیمات اپلیکیشن های گوشی شما به هم ریخته. بنابراین بهتر است سری به بخش تنظیمات بزنید و آنالیز کنید آیا تغییری در اپ های شما اتفاق افتاده یا خیر.

حجم گوشی

گاهی در گوشی های اندرویدی پر شدن حجم گوشی می تواند منجر به مختل شدن بسیاری از فعالیت های گوشی گردد. بنابراین بد نیست حجم گوشی خود را نیز آنالیز کنید.

آنتی ویروس ها

در بعضی موارد نصب آنتی ویروس ها باعث می گردد، آنتی ویروس برنامه هایی مثل اینستاگرام را به عنوان ویروس شناسایی و حذف کند.

گوشی هنگ نموده

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: 90bux.ir شناسه مطلب: 2096

به "دلیل باز نشدن پیغام های اینستاگرام چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل باز نشدن پیغام های اینستاگرام چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید