بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

قلعه کرایژیوار، خانه ای تاریخی در اسکاتلند به رنگ صورتی

تا حال به اسکاتلند به عنوان یکی از مقاصد تاریخی و یا دیدنی فکر نموده اید؟ شاید نه چرا که در ذهن خیلی از ما اسکاتلند یک کشور کوچک دورافتاده است که دیدنی های زیادی ندارد در حالی که کاملا بر عکس این است و اسکاتلند یکی از کشورهای اروپایی است که تعداد جاذبه...

15 فروردین 1399

نوسازی منزل ابدی دنیا پهلوان تختی

در شروع سال نو شمسی، سنگ مزار پهلوان کشتی ایران، نوسازی شد.

6 فروردین 1399

واسیلی نبنزیا: کشور های غربی تمایل دارند که تروریست ها در ادلب باقی بمانند

نماینده روسیه در نشست شورای امنیت درباره ادلب سوریه گفت برخی کشور های غربی تمایل دارند که گروه های تروریستی در ادلب باقی بمانند ولی دولت سوریه وظیفه دارد با تروریست ها مقابله کند.

6 فروردین 1399

پرداخت 22 هزار میلیاردی دولت به زلزله زدگان کرمانشاه و سیل زدگان اول سال

رییس سازمان مدیریت بحران کشور اظهار داشت که تا به امروز بیش از 20هزار میلیارد تومان اعتبار از سوی دولت برای ساخت و بازسازی مناطق سیل زده کشور در فروردین ماه پرداخت شده است.

23 اسفند 1398

صالحی امیری: هیچگاه جهت را گم نکردیم و به انحراف نرفتیم

به گزارش خبرنگاران، چهل و هفتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک صبح امروز دوشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در سالن سلمان فارسی آموزشگاه ملی المپیک برگزار گردید.

17 اسفند 1398

دیدنیهای نروژ: شهر زیبای برگن Bergen

برگن bergen دومین شهر بزرگ نروژ و نیز بزرگترین بندر سواحل غرب آن محسوب می شود و یکی از لنگرگاه های شلوغ در این ناحیه است. بندر زیبا و چشم نواز این شهر که با حلقه ای از تپه های شناخته شده با نام هفت کوه احاطه شده است یکی از محبوب ترین مناطق توریستی در نروژ است....

10 اسفند 1398

پیگیری شهرداری تهران برای دریافت معافیت5ساله اتوبوس های فرسوده

مشاور مالی و سرمایه گذاری معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از پیگیری شهرداری تهران از دولت به منظور دریافت معافیت 5 ساله برای اتوبوس های فرسوده شهر به منظور بازسازی اطلاع داد.

25 بهمن 1398

پیاده راه سازی چهارباغ اصفهان از ایده تا اجرا

موضوع پیاده راه سازی خیابان چهارباغ از دهه های گذشته ایده پردازی شده و همیشه این طرح و ایده ها نیز دستخوش تغییراتی بوده است که اکنون به اجرا رسید.

20 بهمن 1398

اجداد ما در تایتانیک بودند!

اسمش را نمی گویم! شاید روزی این هفته نامه یک جوری به دستش برسد؛ مچاله شده در یک کیف نو یا در اتاق انتظار یک مؤسسه، روی میز و یا هرجای دیگری.

17 دی 1398

بازگشایی هتل های Six Senses در سنگاپور

هتل های Six Senses در سنگاپور بازگشایی می شوند. در ادامه خبر همراه ما باشید.

15 آذر 1398

تجربه اقامتی شاهانه در هتل کاخ تاج محل، بمبئی

دروازه هندوستان از معدود آثار تاریخی ای است که به مناسبت یک رویداد واحد، برای پذیرایی از میهمان ساخته شده است. دروازه هندوستان یک طاق باشکوهی است که به مناسبت دیدار شاه جرج پنجم و شهبانو مری بریتانیا از هند ساخته شده بود.

8 آذر 1398